609 615 101

Etapy tworzenia strony www

 • Wstępna koncepcja klienta
  Przy projektowaniu strony, główną uwagę przywiązujemy do wstępnej wizji klienta. Bardzo zależy nam na tym, by stworzona przez nas strona podobała się klientowi jak i odwiedzającym. Staramy się, by strona wyróżniała się na tle pozostałych.
 • Projekt graficzny
  Gdy już wiemy jak mniej więcej wyobraża sobie stronę klient, staramy się jak najlepiej odwzorować to przedstawiając wstępny projekt graficzny. Po konsultacji z klientem wprowadzamy niezbędne poprawki, które sprawiają, że strona będzie jeszcze bardziej funkcjonalna.
 • Budowa strony
  Jest to najbardziej złożony etap podczas tworzenia przez nas stron www. Musimy zdecydować tutaj jakich technologii użyjemy do tworzenia strony, czy też jakie rozwiązania będą optymalne. Staramy się stoponiowo przedstawiać klientowi zarys projektu, dzięki czemu klient na bieżąco może proponować zmiany. Dzięki temu końcowy projekt w pełni zgadza się z założeniami naszego klienta.
 • Pozycjonowanie
  Pozycjonowanie strony to dodatkowa usługa, którą proponujemy naszym klientom. Promocja strony www w globalnej sieci w obecnych czasach jest bardzo skuteczna, co przekłada się na realne zyski klienta. Dokładamy wszelkich starań, by strony, które tworzymy były zoptymalizowane (przygotowane do procesu pozycjonowania).